משקל דיגיטלי, עולם דיגיטלי

הימים בהם השתמשו בחנויות במשקלים בעלי מחוגים עברו מן העולם, גם הימים של משקל אלקטרוני כבר לא איתנו, הגיע הזמן שתתקדמו לעבר העתיד. משקל דיגיטלי הוא פריט בסיסי שחייב להיות בכל קצביה או סופרמרקט, כשהוא מתעלה על דגמים שקדמו לו בכל אספקט שיעלה בדעתכם.

 

 

העידן הדיגיטלי ברשתות המזון

התחום הקמעונאי הבינלאומי עבר מהפכה שהביאה גם למעבר מהמערכות הידניות והמסורבלות למערכות האוטומטיות והפשוטות לתפעול. כמה שהפריט בו אתם משתמשים הוא קל לתפעול ופשוט להבנה, כך ההתנהלות מול הלקוחות שלכם תהיה מסודרת ונוחה יותר.

משקל דיגיטלי – יתרונות בולטים

המשקלים הדיגיטליים כיום הם בעלי מספר יתרונות שהצליחו לדחות את הדגמים המיושנים אל מחוץ לתחום הקמעונאי והפרטי. לבעלי רשתות שיווק קמעונאית פשוט לא שווה להחזיק בדגם מיושן כשהדגמים החדשים נותנים שימוש נוח בהרבה.

  • עולם פתוח. בעבר, העולם האלקטרוני אילץ את המשתמש להסתפק בצורת עבודה אחת אשר בלתי ניתנת לשינוי ועדכון באופן מהותי, לא ברמת החומרה ושיפור יכולות ועד תוכנה ומערכות הפעלה. כיום, בדומה לעולם המחשבים שלנו, הכל מתעדכן כל הזמן. כך גם המשקלים החדשים. אין סוף לקדמה ולהתקדמות. 
  • Apps Store – עם המשקל החדש, כשאיטלקי ברומא מפתח אפיקציית ניהול תורים, או שהחבר'ה של Bizerba במונטריאול בקנדה מפתחים אפליקציית הזמנות און ליין, אתה כלקוח ישראלי יכול ליהנות מזה. עולם חדש.  
  • חיבוריות – עם המשקל החדש אפשר להתחבר לכל המערכות שבעסק שלך. החל מהמצלמות ועד לקופה, עבור במערכת השילוט ועד לשעון נוכחות. המשקל החדש הוא חברותי, לא רק למשתמש, אלא גם לשאר המערכות בסניף. 

 

משקל דיגיטלי

 

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
קידום ובניית אתרים קידום ובניית אתרים