משקל מזון

משקל שפשוט נברא למזון

משקל מזון הוא אביזר שנמצא בכל סניפי רשתות הסופרמרקטים הגדולות כיום, אך גם במקומות קטנים יותר כמו מכולות, דוכנים בשוק, ועוד. אולי הצרכן מקבל את נוכחות משקל המזון בבית העסק כמובן מאליו, אך בעל המקום מודע לחשיבותו. החל ממתן מידה מדויקת ועד הצגת המחיר לשני הצדים המעורבים בעסקה, המשקל הוא מוצר חובה בכל עסק שנכלל בתעשיית שיווק המזון.

 

משקל מזון – למה הוא נחוץ?

בעל העסק שמוכר מזון במשקל מבין שהרווח שלו תלוי בכמה גורמים עיקריים, כאשר המשקל משרת הן לאינטרסים שלו והן לאינטרסים של הלקוח. הדיוק והמהירות הן התכונות שיבטיחו שהלקוחות יהיו מרוצים ויחזרו פעם אחר פעם לסניף או לרשת בבעלותכם. למטה מצוינות התכונות החיוביות של משקלי המזון למיניהם.

  • הנדסת אנוש. על מנת לשמור על המשקל נוח לעבודה בסביבה דינמית כמו סביבה קמעונאית ובוודאי סביבת המזון על העובד להרגיש שהמשקל נוח, חזק, יציב ועמיד לשימוש. BIZERBA פשוט הטובים בעולם בתחום, והרווח שלנו. 
  • ניקיון והגיינה. כשעובדים בסביבה רטובה, שומנית, מלוכלכת ומלאה בתזוזות, המשקל צריך להיות בנוי באופן בו הוא יתפוס כמה שפחות לכלוך ועל כן, המשקלים של ביזרבה מתגאים בכמה וכמה יכולות ייחודיות, החל מפלסטיק מיוחד שדוחה דבק ושומן ועד למדפסת עליונה הרחוקה מהאיזורים אשר באים במגע עם המוצרים (בשר, גבינות, דגים וכד'). 
  • מסך מגע. עולם מסכי המגע הוא עולם גדול עם שלל טכנולוגיות, את חלקן אנו מכירים מהטלפון שבכיס שלנו ואת חלקן ראינו בקופה בסופרמרקט. כאשר מדובר במסך מגע שאמור לעבוד עם כפפות, עם נוזלים, עם שומן ובלחץ גבוה של לקוחות שממתינים בתור, חייבים לקבל את המוצר המדויק ביותר. גם כאן, BIZERBA הביאה את הטוב ביותר. מסך ללא שוליים אשר צוברים לכלוך, המאפשרים עבודה עם כפפות והכי חשוב, ניתנים לניקיון בצורה קלה ונוחה. 

משקל מזון

זריזות היא שם המשחק

אחד המיתוסים הם שמשהו מהיר אינו איכותי. ובכן, כיום ההשגה הזאת כבר רחוקה מלהיות נכונה. שתי התכונות שכל לקוח מצפה לראות אצל נותן שירות הן זריזות ועבודה המבוצעת כהלכה. בסופרמרקט אין מקום לטעויות או לשירות איטי, ואתם כבעלי העסק צריכים להיות מסוגלים לתת שירות שנאמן לצורכי הלקוח. אמנם לא כל האחריות נופלת עליכם, גם הציוד מצופה לשרת את בית העסק ואת הלקוח נאמנה.

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
קידום ובניית אתרים קידום ובניית אתרים