ציוד לסופרמרקט

סופרמרקטים זקוקים לציוד ייחודי גם מבחינת ההיקף, העמידות, וטיב יום העבודה הסטנדרטי. מכולת, לדוגמה, לא תזדקק לאבן השחזה או גריל עוף. סופרמרקט ידרוש שבעל העסק יצטייד בשניהם ועוד פריטים אחרים שהם מהווים חלק אינטגרלי בתפקידים השונים של עובדי המקום. שרפשטיין פתרונות קמעונאים הוא המקום בו תוכלו לכסות את כל הבסיסים שלכם.

פותחים/מרעננים סופרמרקט – מה תצטרכו לקנות?

הציוד שיעמוד לרשותכם ברשת הסופרמרקט שבבעלותכם יצטרך להיות נוח וקל לשימוש, אך גם מהיר פעולה על מנת שהעובדים יוכלו לשרת את הלקוח שמולם בזריזות ולשרת את הבא בתור. למטה מתוארים כמה פריטים בסיסיים הנמצאים בכל סופרמרקט.

  • משקלים דיגיטליים. בעבר, המשקלים הדיגיטליים היו בעלי מחוג, אך היו בהם כמה בעיות. לדוגמה, לאחר שימוש ממושך המשקל היה מאבד את יכולת האיפוס שלו, כך שתוצאות השקילה היו בלתי מדויקות. כיום ישנה האופציה למשקלים דיגיטליים, שאותם ניתן לאפס בעזרת לחיצת כפתור.
  • שילוט. עוד פריט שעבר שדרוג משמעותי הוא השילוט. שלט יכול להציע מחיר אטרקטיבי ללקוחות, לציין מחיר ביום רגיל ללא מבצע, או לפרסם מוצר חדש שהגיע לחנות. שלט צבעוני וברור ימשוך את עיני הלקוחות, ויכול להביא הגדלת הרכישה, אך הדבר החשוב ביותר – המחיר בקופה ובמדף תמיד יהיו זהים. 
  • מוצרי נייר ואריזה. החל מנייר חשבון קופה ועד מדבקות, על הסופר להיות מצויד במלאי של הפריטים האלה. כמו כן, ישנו צורך גם במלאי מוצרי אריזה כגון שקיות סופר, ניילון נצמד עבור מחלקת הבשר בעסק, ומוצרים נוספים.

ציוד לסופרמרקט

 

ציידו את העסק שלכם נכון

העסק שפועל כמו שצריך הוא עסק שהבעלים דאג לצייד אותו נכון מבעוד מועד. הציוד הידני המיושן בו היו משתמשים לפני עשרים או שלושים שנה כבר עומד בסטנדרטים של חיי היומיום המודרניים. ציוד חדשני וחכם הוא מה שיבדיל אתכם מהתחרות שלכם ויחזיר את הלקוחות אליכם פעם אחר פעם.

 

השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם
קידום ובניית אתרים קידום ובניית אתרים